Search API Location (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Search
eu: Bilatu

en: Location
eu: Kokalekua

en: Text field
eu: Testu eremua

en: Select
eu: Aukeratu

en: point
eu: puntua

en: Get location
eu: Kokapena eman
