Search API Location (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Search
fa: جستجو

en: Location
fa: مکان

en: Text field
fa: فیلد متنی

en: Select
fa: انتخاب

en: Precision
fa: دقت

en: Decimal point
fa: ممیز دهدهی

en: If checked, the number will be rounded.
fa: اگر انتخاب شده باشد، عددها رند می‌شوند.

en: Fixed value
fa: مقدار ثابت

en: Thousands marker
fa: نشانگر هزارگان
