Search API Location (7.x-2.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Search
hi: खोज

en: Location
hi: स्थान

en: Precision
hi: सूक्ष्मता

en: Decimal point
hi: दशमलव बिंदु

en: Fixed value
hi: निर्धारित मूल्य
