Search API Location (7.x-2.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Search
hr: Pretraga

en: Location
hr: Lokacija

en: Text field
hr: Polje teksta

en: Precision
hr: Preciznost

en: Decimal point
hr: Decimalna točka
