Search API Location (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Precision
lv: Precizitāte

en: Decimal point
lv: Decimālzīme

en: Round
lv: Noapaļot

en: If checked, the number will be rounded.
lv: Ja iezīmēts, skaitlis tiks noapaļots

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
lv: Norādiet, cik ciparus aiz komata attēlot

en: What single character to use as a decimal point.
lv: Simbols, ko lietot kā decimālskaitļu atdalītāju.

en: What single character to use as the thousands separator.
lv: Simbols kuru lietot tūkstošu atdalīšanai.
