Search API Location (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Location
nl: Locatie

en: Text field
nl: Tekstveld

en: Select
nl: Selecteren

en: Precision
nl: Precisie

en: Distance
nl: Afstand

en: Miles
nl: Mijlen

en: Radius
nl: Straal

en: Decimal point
nl: Decimaalteken

en: radius
nl: straal

en: Round
nl: Afronden

en: If checked, the number will be rounded.
nl: Indien aangevinkt, zal het getal afgerond worden.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
nl: Geef aan hoeveel decimalen er achter de komma weergegeven moeten worden.

en: What single character to use as a decimal point.
nl: Welk teken gebruikt wordt als decimaalteken.

en: What single character to use as the thousands separator.
nl: Welk teken gebruikt wordt om duizendtallen te scheiden.

en: Distance unit
nl: Afstandseenheid

en: within
nl: binnen

en: Fixed value
nl: Vaste waarde

en: Thousands marker
nl: Scheidingsteken voor duizendtallen

en: The location %address could not be resolved and was ignored.
nl: De locatie %address is niet gevonden. Controleer de spelling of probeer een andere zoekterm.
