Search API Location (7.x-2.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Search
te: వెతుకు

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: Precision
te: ఖచ్చితత్వం

en: Decimal point
te: దశాంశ బిందువు
