Search API Location (7.x-2.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Search
ar: بحث

en: Location
ar: الموضع

en: Text field
ar: خانة نصية

en: Precision
ar: الدقة

en: Decimal point
ar: نقطة عشرية
