Search API Location (7.x-2.1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: Location
cs: Místo

en: Handler
cs: Ovladač

en: Text field
cs: Textové pole

en: Select
cs: Vybrat

en: Precision
cs: Přesnost

en: Decimal point
cs: Desetinná tečka

en: If checked, the number will be rounded.
cs: Pokud je zaškrtnuto, číslo bude zaokrouhleno.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
cs: Určete počet číslic vypsaných za desetinnou čárkou.

en: What single character to use as a decimal point.
cs: Jaký znak použít jako desetinnou čárku.

en: What single character to use as the thousands separator.
cs: Jaký znak použít jako oddělovač tisíců.

en: Fixed value
cs: Pevná hodnota

en: Thousands marker
cs: Oddělovač tisíců
