Search API Location (7.x-2.1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Search
et: Otsing

en: Location
et: Asukoht

en: Text field
et: Tekstiväli

en: Select
et: Vali

en: Precision
et: Täpsus

en: Decimal point
et: punkt

en: Round
et: Ümarda

en: If checked, the number will be rounded.
et: Kui märgitud, number ümardatakse.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
et: Määra, mitu komakohta näidata.

en: What single character to use as a decimal point.
et: Mis tähemärkki kasutada numbris kümnendkoha märkimiseks.

en: What single character to use as the thousands separator.
et: Mis tähemärkki kasutada tuhandete eraldajana.

en: Fixed value
et: Fikseeritud väärtus

en: Thousands marker
et: Tuhandete märgis
