Search API Location (7.x-2.1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Search
gl: Buscar

en: Location
gl: Localización

en: Text field
gl: Campo de texto

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Precision
gl: Precisión

en: Decimal point
gl: Coma decimal

en: Round
gl: Redondear

en: If checked, the number will be rounded.
gl: Se está seleccionado, o número será redondeado.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
gl: Especifica cantos díxitos se van a amosar despois da coma decimal.

en: What single character to use as a decimal point.
gl: Caracter a usar como separador decimal.

en: What single character to use as the thousands separator.
gl: Caracter a usar como separador de miles.

en: Fixed value
gl: Valor fixo

en: Thousands marker
gl: Separador de miles
