Search API Location (7.x-2.1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Search
oc: Recercar

en: Location
oc: Emplaçament

en: Text field
oc: Camp tèxte

en: Select
oc: Seleccionar

en: Decimal point
oc: Marcador decimal

en: Round
oc: Arrondi

en: If checked, the number will be rounded.
oc: Se aquesta opcion es marcada, lo nombre serà arrondi.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
oc: Précisez lo nombre de chifras a afichar aprèp lo marcador decimal.

en: What single character to use as a decimal point.
oc: Caractèr a utilizar coma marcador decimal

en: What single character to use as the thousands separator.
oc: Caractèr a utilizar coma separador de milierats.

en: Fixed value
oc: Valor fixe

en: Thousands marker
oc: Separador de milierats
