Search API Value Mapping (7.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: None
de: Keine

en: Other
de: Weitere

en: Remove field
de: Feld löschen

en: New field
de: Neues Feld

en: New field name
de: Neuer Feldname
