Search API Value Mapping (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Other
eu: Bestea

en: Remove field
eu: Ezabatu eremua

en: New field
eu: Eremu berria

en: New field name
eu: Eremu berriaren izena
