Search API Value Mapping (7.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Other
fr: Autre

en: Remove field
fr: Retirer le champ

en: New field
fr: Nouveau champ

en: New field name
fr: Nom du nouveau champ
