Search API Value Mapping (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Other
hu: Egyéb

en: Remove field
hu: Mező törlése

en: New field
hu: Új mező

en: New field name
hu: Új mezőnév
