Search API Value Mapping (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Other
sk: Ostatné

en: Remove field
sk: Odstrániť pole

en: New field
sk: Nové pole

en: New field name
sk: Nový názov poľa
