Search API Value Mapping (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Other
bo: གཞན

en: Remove field
bo: གནས་ཁོངས་གསུབ་པ

en: New field
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བ

en: New field name
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བའི་མིང
