Search API Value Mapping (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: None
ca: Cap

en: Other
ca: Altres

en: Remove field
ca: Eliminar camp

en: New field
ca: Nou camp

en: New field name
ca: Nom del nou camp
