Search API Value Mapping (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Other
cs: Jiné

en: Remove field
cs: Odstranit pole

en: New field
cs: Nové pole

en: New field name
cs: Nový název pole
