Search API Value Mapping (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: None
da: Ingen

en: Other
da: Anden

en: Remove field
da: Fjern felt

en: New field
da: Nyt felt

en: New field name
da: Navn på nyt felt
