Search API Value Mapping (7.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Other
es: Otro(s)

en: Remove field
es: Eliminar campo

en: New field
es: Nuevo campo

en: New field name
es: Nombre de campo nuevo
