Search API Value Mapping (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: None
et: Puudub

en: Other
et: Muu

en: Remove field
et: Eemalda väli

en: New field
et: Uus väli

en: New field name
et: Uue välja nimetus
