Search API Value Mapping (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Other
fi: Muu

en: Remove field
fi: Poista kenttä

en: New field
fi: Uusi kenttä

en: New field name
fi: Uuden kentän nimi
