Search API Value Mapping (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Other
gl: Outro

en: Remove field
gl: Eliminar campo

en: New field
gl: Novo campo

en: New field name
gl: Nombre de campo novo
