Search API Value Mapping (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: None
hr: Nema

en: Other
hr: Ostalo

en: Remove field
hr: Ukloni polje

en: New field
hr: Novo polje

en: New field name
hr: Naziv novog polja
