Search API Value Mapping (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Other
it: Altro

en: Remove field
it: Rimuovi campi

en: New field
it: Nuovo campo

en: New field name
it: Nome del nuovo campo
