Search API Value Mapping (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: None
lt: Joks

en: Other
lt: Kiti

en: Remove field
lt: Pašalinti laukelius

en: New field
lt: Naujas laukelis

en: New field name
lt: Naujas laukelio pavadinimas
