Search API Value Mapping (7.x-1.0-rc1) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: None
no: Ingen

en: Other
no: Annet

en: Remove field
no: Fjern felt

en: New field
no: Nytt felt

en: New field name
no: Navn på nytt felt
