Search API Value Mapping (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: None
nl: Geen

en: Other
nl: Andere

en: Remove field
nl: Veld verwijderen

en: New field
nl: Nieuw veld

en: New field name
nl: Naam van nieuw veld
