Search API Value Mapping (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: None
pl: Brak

en: Other
pl: Inne

en: Remove field
pl: Usuń pole

en: New field
pl: Nowe pole

en: New field name
pl: Nazwa nowego pola
