Search API Value Mapping (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Other
ro: Altele

en: Remove field
ro: Elimină câmp

en: New field
ro: Câmp nou

en: New field name
ro: Noul nume al câmpului
