Search API Value Mapping (7.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: None
ru: Нет

en: Other
ru: Другое

en: Remove field
ru: Удалить поле

en: New field
ru: Новое поле

en: New field name
ru: Имя нового поля
