Search API Value Mapping (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Other
sv: Övriga

en: Remove field
sv: Ta bort fält

en: New field
sv: Nytt fält

en: New field name
sv: Namn på nytt fält
