Search API Value Mapping (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: None
uk: Немає

en: Other
uk: Інше

en: Remove field
uk: Видалити поле

en: New field
uk: Нове поле

en: New field name
uk: Назва нового поля
