Search API Value Mapping (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: None
vi: Không có

en: Other
vi: Khác

en: Remove field
vi: Gỡ bỏ trường

en: New field
vi: Trường dữ liệu mới

en: New field name
vi: Tên của trường mới
