Search API multi-index searches (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: Excerpt
hu: Szemelvény

en: Relevance
hu: Relevancia

en: Single term
hu: Egy kifejezés

en: Multiple terms
hu: Több kifejezés

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Direct query
hu: Közvetlen lekérdezés

en: Searched fields
hu: Keresett mezők

en: The entity's ID.
hu: Az entitás azonosítója.

en: Fulltext search
hu: Teljes szöveges keresés

en: Search several or all fulltext fields at once.
hu: Keresés több vagy akár az összes teljesen szöveges (angolul „fulltext”) mezőben egyszerre.

en: Search API Query
hu: Search API lekérdezés

en: (No information available)
hu: (Nincs elérhető információ)
