Search API multi-index searches (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Relevance
nl: Relevantie

en: Search index
nl: Zoekindex

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Direct query
nl: Directe query

en: Fulltext search
nl: Zoeken in volledige tekst

en: (No information available)
nl: (Geen informatie beschikbaar)

en: @field (indexed)
nl: @field (geïndexeerd)
