Search API multi-index searches (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Search
ca: Cerca

en: Index
ca: Índex

en: Search index
ca: Índex de la cerca

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Rendered entity
ca: Entitat renderitzada
