Search API multi-index searches (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Search
tr: Ara

en: Index
tr: Dizin

en: Search index
tr: Dizinde ara

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)

en: (No information available)
tr: (Bilgi yok)

en: Rendered entity
tr: Oluşturulmuş varlık

en: Renders a single entity in a specific view mode (e.g. teaser).
tr: Tek bir varlığı belirli bir gösterim kipinde oluşturur (örn. özet).
