Search API multi-index searches (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Search
bo: འཚོལ

en: Index
bo: དཀར་ཆག

en: Search index
bo: དཀར་ཆག་ནང་དུ་འཚོལ་བ

en: Single term
bo: ཐ་སྙད་རྐང་གཅིག

en: Multiple terms
bo: ཐ་སྙད་མང་པོ

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
