Search API multi-index searches (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Search
hi: खोज

en: Index
hi: अनुक्रमणिका

en: Search index
hi: खोज अनुक्रमणिका

en: Entity ID
hi: इकाई आईडी

en: Rendered entity
hi: रेंडर की गई इकाई
