Search API multi-index searches (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Search
it: Cerca

en: Index
it: Indice

en: Search index
it: Indice di ricerca

en: Entity ID
it: ID Entità

en: Rendered entity
it: Entità visualizzata

en: Renders a single entity in a specific view mode (e.g. teaser).
it: Mostra una singola entità in un modo di visualizzazione specifico (es. anteprima).
