Search API multi-index searches (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Search
ja: 検索

en: Index
ja: インデックス

en: Relevance
ja: 関連度

en: Search index
ja: 検索インデックス

en: Entity ID
ja: エンティティID

en: (No information available)
ja: （利用できる情報がありません）

en: Rendered entity
ja: 描画されたエンティティ
