Search API multi-index searches (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: Index
cs: Rejstřík

en: Search index
cs: Index pro vyhledávání

en: Multiple terms
cs: Více termínů

en: Entity ID
cs: ID entity
