Search API multi-index searches (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Search
da: Søg

en: Excerpt
da: Uddrag

en: Index
da: Indeks

en: Relevance
da: Relevans

en: Search index
da: Søgeindex

en: Single term
da: Enkelt term

en: Multiple terms
da: Flere termer

en: (No information available)
da: (Ingen information tilgængelig)

en: Rendered entity
da: Renderet entity
