Search API multi-index searches (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Search
et: Otsing

en: Index
et: Indeks

en: Relevance
et: Asjakohasus

en: Search index
et: Otsinguindeks

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: (No information available)
et: (andmed puuduvad)

en: Rendered entity
et: Renderdatud olem
