Search API multi-index searches (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Search
oc: Recercar

en: Index
oc: Indèx

en: Search index
oc: Indèx de recèrca

en: Single term
oc: Un sol tèrme

en: Multiple terms
oc: Plusieurs tèrmes

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat

en: (No information available)
oc: (Cap d'informacion pas disponibla)

en: Rendered entity
oc: Entitat rendutda

en: Renders a single entity in a specific view mode (e.g. teaser).
oc: Rend una entitat unique dins un mòde d'afichatge spécifique (par ex. accroche).
