Search API multi-index searches (7.x-1.4) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Index
el: Ευρετήριο

en: Search index
el: Ευρετήριο αναζήτησης

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: Rendered entity
el: Απεικονιζόμενη οντότητα
