Search API multi-index searches (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: Index
fi: Indeksi

en: Relevance
fi: Paremmuusjärjestys

en: Search index
fi: Haun indeksi

en: Single term
fi: Yksittäinen termi

en: Multiple terms
fi: Useampia termejä

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: (No information available)
fi: (Tietoa ei saatavilla)

en: Rendered entity
fi: Renderöity entiteetti

en: Renders a single entity in a specific view mode (e.g. teaser).
fi: Renderöi yksittäisen entiteetin näyttömuodossa (ts. lyhennelmä)
